Old Days

Serdecznie zapraszamy w nasze szeregi!

Nie jesteś zalogowany na forum.

#1 2016-06-20 18:54:06

Dodge S
Administrator
Dołączył: 2016-05-29
Liczba postów: 29
Windows 8Chrome 51.0.2704.103

Rekrutacja - Czerwiec 2016r.

hV8MVZE.png

Na początek kilka słów o organizacji.

Organizacja powstała dnia 29.05.2016r. Główny cel organizacji to zaprzyjaźnienie się grupki osób i wspólnie spędzone godziny na serwerze Play Your Life. Pragniemy stworzyć szanującą się organizację z dobrą opinią na serwerze. Bardzo chętnie zapraszamy do Old Days.
Z pewnością znajdziesz u nas: Pomoc, miłą atmosferę oraz wspaniałą ekipę do rozgrywki.

Przed napisaniem podania proszę o zapoznanie się z regulaminem panującym w Old Days.

http://www.old-days.4ra.pl/viewtopic.php?id=6

Wzór rekrutacyjny


1. Imię:
2. Wiek:
3. Pasek gracza: (panel.pylife.pl)
4. Staż na serwerze:
5. Napisz coś o sobie: (zainteresowania, charakter itp.)
6. Zapoznałeś się z regulaminem? (tak/nie)
7. Jesteś w stanie go przestrzegać? (tak/nie)
8. Przekonaj Nas, że warto Ci dać szansę: (kilka zdań, które Nas przekona)

Podania podobne lub kopiowane będą obniżać szansę na dostanie się w nasze szeregi


Życzę powodzenia i zachęcam do składania podań

~Dodge's

Offline

#2 2016-06-20 20:36:02

raper98
Gość
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja - Czerwiec 2016r.

1. Imię:
Filip
2. Wiek:
17
3. Pasek gracza: (panel.pylife.pl)
61233.pasek1.png
4. Staż na serwerze:
3 lata
5. Napisz coś o sobie: (zainteresowania, charakter itp.)
Chodzę do szkoły zawodowej o profilu Budowlańca na Wykończeniówce. Interesuję się koszykówką, loszkami oraz tworzeniem bitów (ale dopiero początek). Jestem na ogół dowcipny
6. Zapoznałeś się z regulaminem? (tak/nie)
Tak
7. Jesteś w stanie go przestrzegać? (tak/nie)
Tak
8. Przekonaj Nas, że warto Ci dać szansę: (kilka zdań, które Nas przekona)
Jestem graczem, który nigdy nie wdaje się w konflikty ani ich nie powoduje. Umiem godnie reprezentować organizację. Jestem stałym graczem i dziennie jestem w stanie poświęcić w grze około 5 godzin.

#3 2016-06-20 20:40:34

Beniuś
Gość
Windows 7Opera 38.0.2220.31

Odp: Rekrutacja - Czerwiec 2016r.

Imię:Beniamin
Wiek:14
Pasek gracza: (panel.pylife.pl) http://panel.pylife.pl/i/175348.pasek1.png
Staż na serwerze:  12 miesięcy, 800h
Napisz coś o sobie: (zainteresowania, charakter itp.)Witam nazywam się Beniamin i chodzę do 1 klasy gimnazjum . Mieszkam w  województwie łódzkim. Interesuje się Koszykówką oraz trochę informatyką i motoryzacją [dblpt])
Zapoznałeś się z regulaminem? TAK
Jesteś w stanie go przestrzegać? TAK
Przekonaj Nas, że warto Ci dać szansę: (kilka zdań, które Nas przekona) Jestem doświadczonym pomocnym i spokojnym graczem. Nie będę sprawiał żadnych problemów [dblpt])
                                                                             Mam nadzieję na pozytywne rozpatrzenie mojego podania [dblpt]D
                                                                                                                                                                                                               Pozdrawiam
                                                                                                                                                                                                                                            Benio*

#4 2016-06-21 15:43:47

Yoda_ 1
Użytkownik
Dołączył: 2016-06-21
Liczba postów: 1
WindowsChrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja - Czerwiec 2016r.

1. Imię: Dominik
2. Wiek: 17
3. Pasek gracza: (panel.pylife.pl) 73471.pasek1.png
4. Staż na serwerze: 412 h
5. Napisz coś o sobie: (zainteresowania, charakter itp.) Chodze do 1 klasy liceum o profilu Gastronomicznym, interesuje sie grami komputerowymi, piłką nożna jak i motoryzacja, z reguły jestem spokojny tak długo jak ktoś nie obraża mnie i mojej rodziny.
6. Zapoznałeś się z regulaminem? (tak/nie) tak
7. Jesteś w stanie go przestrzegać? (tak/nie) tak
8. Przekonaj Nas, że warto Ci dać szansę: (kilka zdań, które Nas przekona) Nikt nigdy nie miał ze mną problemu, nie wydzieram się na ts3/mumble jak nie którzy.

Offline

#5 2016-06-21 19:13:06

Bastar
Gość
Windows 7Firefox 47.0

Odp: Rekrutacja - Czerwiec 2016r.

1. Imię: Kamil

3. Pasek gracza: (panel.pylife.pl) 222223.pasek1.png

4. Staż na serwerze: 4 miesiące.

5. Napisz coś o sobie: (zainteresowania, charakter itp.) Nazywam się Kamil, mam 14 lat jestem miłym kulturalnym chłopakiem, bardzo lubię pomagać. Nie wchodzę w żadne konflikty szybko nawiązuję nowe kontakty także się szybko uczę, zawsze godnie reprezentuję organizację w której jestem. Umiem grać w zespole. Uczęszczam do Gimnazjum im. Bł. Augusta Czartoryskiego w Sieniawie. Pochodzę z Podkarpacia z małej wsi obok Sieniawy. Interesuję się motoryzacją, informatyką a także sportem jeżdżę na bmxie a także gram w siatkówkę. Na serwer trafiłem dzięki RazarowiPL w 2015 roku na początku lutego ale teraz zacząłem swoją przygodę na Play Your Life od początku i odrazu lepiej mi się gra.

6. Zapoznałeś się z regulaminem? (tak/nie) Tak

7. Jesteś w stanie go przestrzegać? (tak/nie) Pewnie że tak

8. Przekonaj Nas, że warto Ci dać szansę: (kilka zdań, które Nas przekona) Tak jak pisałem wyżej jestem miłym, kulturalnym chłopakiem zawsze przestrzegam zasad na serwerze dziennie potrafię spędzić od 3 do 6 godzin szanuję każdego i jeżeli jest potrzeba to zawszę próbuję mu pomóc. Zawsze byłem w przelotnych organizacjach ostatnio jedynie byłem w Syndykacie ale gang się rozleciał zostałem sam do tej pory. Szukam właśnie takiej ekipy jak wasza żeby miło spędzić czas na serwerze a także na serwerze głosowym TS. Jeżeli dostanę tą szansę od was i dołączę w wasze szeregi to napewno się na mnie nie zawiedziecie.

                                                                                                                                                                                                Pozdrawiam :)

#6 2016-06-21 20:18:41

ResTT
Gość
Windows 7Chrome 50.11.2661.78

Odp: Rekrutacja - Czerwiec 2016r.

1. Imię:Dawid
2. Wiek:19
3. Pasek gracza: (panel.pylife.pl) : 57082.pasek1.png
4. Staż na serwerze: 647h - 2lata
5. Napisz coś o sobie: (zainteresowania, charakter itp.) - Jestem prostym chlopakiem ze wsi interesuje sie pilka siatkowa rowerami i wyrobami z drewna. Jestem osoba spokojna kreatywna z wielkim poczuciem humoru i dystansem do siebie
6. Zapoznałeś się z regulaminem? tak
7. Jesteś w stanie go przestrzegać? tak
8. Przekonaj Nas, że warto Ci dać szansę: (kilka zdań, które Nas przekona) : Juz dluzszy czas szukam organizacji w ktorej mozna fajnie i milo spedzic czas podczas wieczornych przejazdzek przez San Andreas. A tak na powaznie szukam org aby sie fajnie bawic i nie nudzic sie samotna gra

#7 2016-06-22 11:34:06

VillereK
Gość
Windows 7Chrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja - Czerwiec 2016r.

1. Imię: Szymon
2. Wiek: 15
3. Pasek gracza: 48937.pasek1.png
4. Staż na serwerze: 2 lata, 1000 h.
5. Napisz coś o sobie: Znany na serverze jestem z odwalania, ale się to zmieniło.
6. Zapoznałeś się z regulaminem? Tak
7. Jesteś w stanie go przestrzegać? Tak
8. Przekonaj Nas, że warto Ci dać szansę:  Znałeś mnie już kiedyś, ponieważ byłem z tb org i chciałbym odbudować nasze relacje takie jakie były kiedyś. Pozdrawiam - VillereK

#8 2016-06-23 21:14:32

Dodge S
Administrator
Dołączył: 2016-05-29
Liczba postów: 29
Windows 8Chrome 51.0.2704.103

Odp: Rekrutacja - Czerwiec 2016r.

ipOX3Jd.jpg

Wyniki niebawem.

~Dodge's

Offline

Użytkowników czytających ten temat: 0, gości: 1
[Bot] ClaudeBot

Stopka

Forum oparte na FluxBB

Darmowe Forum
speedwayliga - zadanka - nlw - ipc - nlife